3 پیشنهاد ست پالتو مردانه با رنگ منتخب سال

3 پیشنهاد ست پالتو مردانه با رنگ منتخب سال

با رسیدن فصل زمستان، استفاده از پالتو مردانه و پوشش های گرم دوباره رونق گرفته است. اگر شما هم از قوانین مد و زیبایی پیروی می کنید و تمایل دارید تا با استفاده از رنگ ها و مدل های خاص کاپشن یا دیگر لباس ها در زمستان، جذاب و شیک به نظر برسید، با ما همراه باشید.

پیشنهاد ما برای بانوان عزیز مراجعه به مطلب 2 فاکتور مهم در ست کردن پالتو و بارانی آبی کلاسیک و خواندن این مطلب است.

کاپشن، پالتو و رنگ آبی کلاسیک

با اعلام رنگ سال 2020 و دانستن اینکه رنگ امسال آبی کلاسیک می باشد، جنب و جوش بسیاری در مزون ها و بوتیک های البسه به وجود آمده است. حال که شما هم از این موضوع مطلع شدید، می توانید با ست کردن رنگ آبی کلاسیک و چند رنگ دیگر، فردی خوش پوش و جذاب در همه جا ظاهر شوید. اما ابتدا کاپشن یا پوشش مناسب خودتان را انتخاب کنید!

پالتو آبی

انواع پالتو مردانه

بسیاری از آقایان تمایل دارند تا در مکان های مختلف با ظاهری رسمی و البته شیک حضور پیدا کنند. بهترین گزینه برای این افراد انتخاب پالتو با استایل و تیپ خاص خودشان می باشد. اما چگونه می توان مدل مناسب را انتخاب کرد؟

از نمونه های موجود در بازار می توان به 3 مدل پر طرفدار و البته خاص اشاره کرد:

  • آورکت

آورکت با تُناژ آبی کلاسیک یکی از زیباترین و شیک ترین پوشش زمستانی می باشد. آورکت ها طرفداران بسیاری داشته و می توان با هر شلوار یا کفشی آن را ست کرد.

آورکت آبی کلاسیک با یک جفت دستکش و کلاه طوسی از بهترین ست های خاص امسال به شمار می رود.

  • پالتوی کوتاه

این مدل معمولا از بارانی ها و آورکت کوتاه تر بوده و می توان این مدل با رنگ آبی کلاسیک را با جلیقه، پیراهن، بافت ریز زرشکی یا قهوه ای ست کرد. این مدل بیشتر در بریتانیا طرفدار داشته و پوشش رسمی به شمار می رود.

  • بارانی کمربند دار

بارانی کمربند دار پس از جنگ جهانی اول در بریتانیا بسیار محبوب شد. این مدل مناسب افراد قد بلند می باشد. اگر بارانی مردانه در تناژ قهوه ای دارید، می توانید با کت و شلوار و کراوات آبی کلاسیک، ست جذابی را تشکیل دهید.

نظرات بازدیدکنندگان