11 ترفند لباس که باید بدانید

11 ترفند لباس که باید بدانید

امروز می خواهیم ترفند هایی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن ها استایل جذاب تری داشته باشید و بتوانید از لباس های داخل کمدتان بهتر استفاده کنید. با مطالعه مقالات قبل نیز می توانید از ترفند هایی برای دور زدن سرما در زمستان اطلاع پیدا کنید.

1. رفتن به اتاق پرو را فراموش کنید و یاد بگیرید که چطور مانند یک حرفه ایی اندازه شلوار را متوجه شوید.

با پیچیدن کمر شلوار دور گردن متوجه خواهید شد که آیا کمر شلوار اندازه شما است یا خیر، اگر انتهای کمر شلوار به هم نرسید یعنی کمر شلوار برایتان تنگ است و اگر اضافی آمد یعنی برایتان گشاد است.

2. به جای اینکه شلوار جین پاره شده خود را دور بیاندازید سعی کنید استایل جذابی با آن داشته باشید.

پوشیدن جوراب شلواری زیر شلوار جین پاره بسیار جذاب و چشمگیر است. هر چه پارگی های شلوار جین بیشتر باشد استایل شما منحصر به فرد تر خواهد بود. این ترفند در جذابیت استایل شما نقش بسیار زیادی دارد.

3. به جای استفاده از لیمو در شربت لیموناد از آن برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید!

ریختن چند قطره لیمو روی پیراهن لک شده تاثیر بسیار خوبی در از بین بردن لکه ها دارد. قبل از اینکه پیراهتنان را بشویید چند قطره لیمو روی آن بریزید.

4. برای از بین بردن لکه های دئودورانت از دستمال مرطوب استفاده کنید.

به جای آنکه تیشرت خود را داخل ماشین لباسشویی بیاندازید می توانید لکه های جزئی را با دستمال مرطوب پاک کنید.

5. محکم کردن دکمه پیراهن با برق ناخن

حتی اگر میلیون ها بار دکمه ایی را به پیراهن یا پولوشرت خود دوخته باشید اما باز هم بعضی از دکمه ها دوست ندارند سر جایشان بمانند. بعد از اینکه دکمه را به پیراهن دوختید یک لایه برق ناخن روی دوخت بمالید تا دیگر نگران افتادن دکمه لباستان نباشید. حتما این ترفند را امتحان کنید.

6. پاک کردن لکه رژ لب

مهم نیست چطور این لکه روی پیراهن شما ایجاد شده! مهم این است که بتوانید لکه را پاک کنید. مقداری تافت مو را روی لکه اسپری کنید، چند دقیقه صبر کنید، به آرامی آن را نمناک کنید و حالا آن را توی ماشین لباسشویی بیاندازید. مطمئن باشید که نه تنها لکه از بین رفته بلکه تیشرت یا پیراهن مردانه شما مانند روز اولش نو شده است. علاوه بر این با مطالعه مطالب قبل می توانید با روش های پاک کردن انواع مختلف لکه لباس آشنا شوید.

7. پاک کردن لکه ها از روی چرم

بعد از اینکه چکمه خود را برس کشیدید، با صابون و آب داغ آن را مرطوب کنید. سپس کمی شوینده و آب را باهم داخل یک اسپری مخلوط کنید و بر روی بوت مردانه اسپری کنید. حالا می توانید با یک دستمال تمیز و خشک لکه ها را کامل از بین ببرید.

8. وقتی بوت می پوشید شلوارتان را درست تا بزنید.

به جای اینکه شلوارتان را توی نیم بوت کنید و یا شلوار را روی آن بیاندازید بهتر است تا به درستی شلوار جین را تا بزنید. آیا با شیوه درست تا زدن پاچه شلوار جین آشنایی دارید؟ مقالات قبل را مطالعه کنید.

9. از اتوی مو برای صاف کردن یقه پیراهن استفاده کنید.

اگر وقت ندارید تا چروک های یقه پیراهنتان را اتو کنید نگران نباشید. با یک اتوی مو می توانید خیلی سریع این کار را انجام بدید!

10. با کرم مرطوب کننده عمر کفش چرمی خود را زیاد کنید.

بله درسته شما درست متوجه شدید این کار عملی است و درست است. می توانید با کرم های مرطوب کننده کفشتان را جلا دهید و به ماندگاری اش بیشتر کنید.

11. با در قوطی نوشابه آویز لباس دوتایی بسازید.

می توانید با آویزان کردن یک گیره لباس به در قوطی، یک آویز لباس دیگر را نیز از درون سوراخ آن رد کنید. برای اینکه به بهترین شکل از فضای کمد لباستان استفاده کنید این ترفند فوق العاده است.

نظرات بازدیدکنندگان