راهنمای ست لباس مرجانی( بخش دوم)

راهنمای ست لباس مرجانی( بخش دوم)

همانطور که گفتیم رنگ سال 2019 مرجانی است. برای ست کردن کیف و کفش مرجانی می توانید از مقالات قبل کمک بگیرید. در مطلب قبل شما را با راهنمای ست کردن کفش با لباس مرجانی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد استایل مرجانی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر نمی دانید با پیراهن یا تونیک و بافت مرجانی چه رنگ کفشی بپوشید از رنگ های زیر الهام بگیرید.

زرد

رنگ زرد واقعا منحصر به فرد است و با دیدن این رنگ لبخند روی لبتان نقش می بندد. انتخاب این رنگ برای افرادی که می خواهند استایل جذاب و چشمگیری داشته باشند بسیار کاربردی است.

قرمز

رنگ قرمز رنگ جذابی است که شما را احساساتی خواهد کرد. برای اینکه در مراسم جلب توجه کنید حتما با بافت مرجانی خود کفش های قرمز بپوشید.

سرمه ایی

تلفیق رنگ مرجانی با سرمه ایی بسیار خاص و هیجان انگیز است. مرجانی یک رنگ زنانه است اما سرمه ایی رنگی جدی و خاص است. به همین خاطر ترکیب این دو استایل متفاوتی را برای شما به وجود می آورد.

استایل پیراهن

در انتخاب کفش با پیراهن مرجانی جدا از توجه به رنگ ها باید استایل پیراهن را نیز در نظر داشته باشید. در ادامه شما را با بعضی از این استایل ها آشنا می کنیم:

پیراهن های گشاد و سبک: این استایل حسی بسیار زنانه و جذاب را برای اطرافیان ایجاد می کند. معمولا پیراهن های بلند و ماکسی به این شکل هستند. این مدل پیراهن ها معمولا با کفش های بند دار و یا تخت ست می شوند.

پیراهن های تنگ و جذب: این مدل پیراهن ها بسیار جذب و چسبان هستند و فرم بدن را نشان می دهند. این پیراهن ها بسیار شیک و فوق العاده اند و برای مراسم رسمی خیلی مناسب اند. کفش های لژ دار و یا پاشنه بلند برای این استایل بسیار مناسب اند.

پیراهن های کوتاه: این پیراهن ها برای نوجوانان و مهمانی های جوان های کم سن و سال بسیار مناسب است. می توانید با این پیراهن ها کفش هایی که پاشنه کوتاه تری دارند را انتخاب کنید.

نظرات بازدیدکنندگان