5 رنگ کیف جذاب برای خانم ها

5 رنگ کیف جذاب برای خانم ها

مد و فشن مسئله ایی است که خیلی از افراد روی آن حساس اند. بعضی ها به آنچه سلبریتی ها یا حتی دوستان خودشان می پوشند دقت می کنند.

مد و فشن به لباس و نوع پوشش ختم نمی شود. اکسسوری نقش بسیار مهمی در مد و همچنین ظاهر شما به عهده دارد. اکسسوری محدود به دست بند و گردنبند یا گوشواره و سایر جواهرات نمی شود. یکی از کاربردی ترین و شیک ترین اکسسوری ها کیف دستی است. کیف ها در اندازه ها، استایل ها، رنگ ها و طرح های متنوعی تولید می شوند. عاملی که در ظاهر کیف نقش بسیار مهمی دارد رنگ آن است. در ادامه در خواهید یافت که خانم ها بیشتر چه رنگ هایی را برای کیف هایشان انتخاب می کنند. همچنین می توانید با مطالعه مقالات قبل اطلاعات بسیار مفیدی در مورد کیف متناسب با فرم بدن و 4 نکته در مورد انتخاب کیف زنانه به دست آورید.

1. سرمه ایی

 کیف های شیک و مد روز رنگ های متنوعی دارند اما کیف سرمه ایی یکی از جذاب ترن رنگ ها است. می توانید این رنگ را با شال و روسری یا پانچو و بافت در رنگ های قرمز، سبز و سفید ترکیب کنید.

همچنین می توانید ژاکت و پلیور مشکی را نیز کیف سرمه ایی ست کنید تا استایل جذاب تری داشته باشید.

رنگ سرمه ایی یکی از رنگ های خاص و فوق العاده ایی است که می توانید در فصل پاییز در لباس ها و کیف دستی خود داشته باشید.

2. زرشکی

ممکن است با رنگ زرشکی کمی دست و پایتان در ست کردن رنگ ها بسته شود. اما همین که رنگ زرشکی بسیار شیک، چشمگیر و جذاب است، کافی است.

مانند رنگ سرمه ایی شما می توانید در پاییز رنگ زرشکی را نیز برای لباس ها و کیف دستی خود به کار ببرید. برای اینکه بدانید رنگ زرشکی را به چه رنگ هایی می توانید ست کنید مقاله چرخه رنگ ها را مطالعه کنید.

 

3. زرد

ممکن است زرد جزو رنگ هایی باشد که خیلی دیر به دیر بپوشید یا اینکه اصلا نپوشید.

اما در مورد انتخاب کیف اگر کیف زرد رنگی را انتخاب کنیم استایل فوق العاده ایی پیدا خواهید کرد مخصوصا اگر کیف زرد را با پانچو و بافت آبی، بنفش و مشکی ترکیب کنید استایل منحصر به فردی خواهید داشت.

4. سفید

رنگ سفید یکی از رنگ های پر طرفدار و جذابی است که می توانید به جز کیف دستی

تونیک بافت، شال و روسری و یا پانچو و بافت خود را سفید انتخاب کنید.

5. مشکی

رنگ مشکی نیز مانند رنگ سفید یکی از پر کاربرد ترین رنگ هایی است که می توانید برای کیف هایتان انتخاب کنید. کیف های مشکی به همه استایل ها و رنگ ها می آیند و ست کردن آن ها خیلی راحت است.

نظرات بازدیدکنندگان