راهنمای ست کردن کمربند مردانه

راهنمای ست کردن کمربند مردانه

امروز می خواهیم در مورد یکی از اکسسوری های مهم صحبت کنیم که آقایان همیشه از آن استفاده می کنند: کمربند مردانه. بعضی وقت ها مردان از بستن کمربند چشم پوشی می کنند اما در این مقاله می خواهیم به شما نشان دهیم که چطور کمربند ببندید و چطور آن را با لباس هایتان ست کنید. علاوه بر آقایان خانم ها نیز لازم است بدانند چطور باید اکسسوری را با لباس ست کنند. با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات مفیدی در این مورد به دست آورید.

کمربندهای فابریک

  • کمربند مردانه پارچه ایی:

بیایید با کژوال ترین نوع کمربند مردانه شروع کنیم. کمربند مردانه پارچه ایی. کمربند های پارچه ایی برای فصل تابستان و بهار بسیار مناسب اند، مخصوصا کمربند هایی با رنگ های روشن. این کمربند ها را می توانید هنگامی که به لب صاحل می روید و یا پیاده روی می روید ببندید. از آنجایی که این نوع کمربند ها خیلی راحت و استایل کژوالی دارند بهتر است آن ها را با لباس های کژوال ست کنید. رنگ کمربند مردانه پارچه ایی اگر چند رنگ باشد قشنگ تر است.

کمربند مردانه مشکی

  • کمربند مردانه چرمی کژوال:

کمربند های چرمی کژوال همانطور که از اسمشان مشخص است چرمی هستند. رایج ترین و متداول ترین رنگ های این نوع کمربند مردانه مشکی و قهوه ایی است با این حال  این کمربند ها رنگ های دیگری هم دارند. یکی از فواید کمربند مردانه چرمی و کژوال این است که با همه چیز ست می شود. از کت و شلوار گرفته تا لباس های غیر رسمی و لباس کار. بنابراین هر استایلی که داشته باشید چه رسمی و چه غیر رسمی می توانید این مدل کمربند ها را ببندید.

 از کجا باید تشخیص دهیم که کمربندی رسمی است یا کژوال؟ سوال خوبی است. کمربند های کژوال قلاب گرد تری دارند. و قلاب آن ها کمی از قلاب کمربند های رسمی پهن تر است. (عکس بالا و پایین را باهم مقایسه کنید تا بیشتر متوجه این موضوع شوید). کمربند های کژوال ممکن است کمی چیز اضافی روی خود داشته باشند. کمربند های رسمی معمولا ساده تر هستند.

  • کمربند مردانه چرمی رسمی:

کمربند های چرمی مردانه که رسمی هستند تقریبا مانند کمربند های چرمی کژوال هستند. کمربند های رسمی کمی ساده تر و باریک تر از کمربند های کژوال چرمی هستند. همانطور که گفتیم کمربند های رسمی مستطیلی تر هستند. این کمربند ها با پیراهن مردانه به خوبی ست می شوند. به طور کلی این مدل کمربند ها را بهتر است باید با استایل های رسمی ست کنید.

کمربند کلاسیک مردانهرنگ کمربند مردانه

  • انتخاب رنگ کمربند مردانه:

حالا نوبت انتخاب رنگ کمربند مردانه است. در واقع شما باید از هر دو نوع کمربند چرمی هم مشکی داشته باشید و هم قهوه ایی. اما سوال اینجاست که چه زمان باید کدام رنگ کمربند را انتخاب کنید؟ خب! هر رنگی پیامی را به مخاطب می رساند. چه آگاهانه و چه به صورت ناخود آگاه. مشکی کمی رسمی تر است و قهوه ایی کمی حالت غیر رسمی دارد. این قانون تا زمانی که قهوه ایی روشن را انتخاب کنید ادامه دارد. سعی کنید موقعیت و مکانی که می خواهید بروید را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که می خواهید چه طور به نظر برسید. این موضوع بستگی به خودتان و انتخاب شخصی شما دارد که دوست داشته باشید چه رنگی را برای ست کردن کمربند مردانه انتخاب کنید.

  • ست کردن کمربند مردانه با سایر چیز ها:

اولین چیزی که در مورد ست کردن کمربند باید در نظر داشته باشید این است که باید رنگ کمربندتان را با کفشتان ست کنید. برای همین بهتر است تا هر وقت که کفش یا کمربند خریدید به فکر ست کردن آن هم باشید.

اگر می خواهید استایلتان خیلی خاص و منحصر به فرد باشد می توانید علاوه بر ست کردن رنگ کفش و کمربند، کمربندتان را با ساعت و یا اکسسوری های دیگر هم ست کنید. این کار به شما کمک می کند تا بیشتر به چشم بیایید و جذاب تر باشید.

نظرات بازدیدکنندگان