استایل زمستانی با رنگ جذاب مرجانی

استایل زمستانی با رنگ جذاب مرجانی

 

استایل زمستانی با رنگ جذاب مرجانی

همانطور که می دانید کمپانی پنتن رنگ مرجانی را رنگ سال 2019 انتخاب کرده است. دوست دارید استایل زمستانی امسالتان را با رنگ مرجانی ست کنید؟ اول از همه باید بدانید که مرجانی رنگی گرم است و اینکه لباس های زمستانی معمولا از رنگ های خسته کننده ایی مانند رنگ های تیره و خنثی هستند. به همین خاطر ترکیب این لباس ها با لباس هایی به رنگ مرجانی جالب خواهد شد و استایل منحصر به فردی برای شما به وجود می آورد. رنگ هایی با سایه های مناسب و درست مانند سایه های نزدیک به قرمز و نارنجی و نزدیک به صورتی پیدا کنید و آن ها را در استایلتان استفاده کنید. در اینجا می خواهیم ترفند های برای به کاربردن رنگ مرجانی در استایل زمستانی را به شما معرفی کنیم. همچنین با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات جالبی در مورد ست کردن با رنگ مرجانی به دست آورید.

استایل و تیپی رنگارنگ با مرجانی

بهتر است تا استایل زمستانی امسالتان کمی چشمگیر تر باشد. بهتر است تا دامن یا شلوار زنانه مرجانی خود را با پالتو و بافت صورتی، نارنجی، قرمز، بنفش و سبز ست کنید. به خاطر داشته باشید که اگر از چند رنگ روشن استفاده میکنید باید چند تکه از لباس هایتان باهم همرنگ باشند. مثلا کلاه بافت و پلیور بافت همرنگ بپوشید.

می توانید برای این استایل از ترکیب رنگ های زیر استفاده کنید:

شلوار زنانه مرجانی، سویشرت نارنجی، پالتو خز دار مشکی، کتونی های مشکی و کلاه خزدار مشکی یک روسری طرح دار و دستکش صورتی می تواند استایل جذاب و شادی برای زمستان باشد.

یک بافت یقه اسکی مرجانی به همراه دامن کوتاه مرجانی با یک پالتو و کت بلند سبز تیره همراه با چکمه های بلند قهوه ایی می تواند گزینه خوبی برای زمستان باشد.

یک سویشرت نارنجی با دامن پلیسه ایی سفید مشکی به همراه کلاه خز دار مشکی و پالتو خز دار مشکی و همچنین چکمه های مشکی با انتخاب یک کیف دستی مرجانی نیز می تواند استایل شیکی برای زمستان باشد.

استفاده از رنگ مرجانی فقط در یک آیتم

علاوه بر اینکه می توانید رنگ های مختلفی از جمله رنگ مرجانی را در استایل زمستانی خود به کار ببرید می توانید در استایلتان فقط از رنگ مرجانی و رنگ های تیره و خنثی استفاده کنید.

نظرات بازدیدکنندگان