سنت های "روز عشق" در کشورهای مختلف را میدانید؟

سنت های

با آمدن بهمن ماه بزودی مغازه ها پر می شود از عروسک های خرسی، قلب و شکلات، تا مجرد ها با دیدن این تزئینات افسوس بخورند! اما در سرتاسر دنیا 14 فوریه فقط روز ولنتاین نیست و در کشور های مختلف شاید این روز به عنوان روز های دیگری شناخته شده باشد و فقط مختص به هدیه دادن عشاق به یکدیگر نباشد. در مقالات قبل شما را با هدیه های خلاقانه ایی برای ولنتاین آشنا کردیم که با یادگیری و درست کردن آن ها می توانید به عشقتان هدیه های جالب تری از گل و شکلات بدهید. همچنین می توانید از ست لباس زن و مرد نیز برای هدیه دادن استفاده کنید.

در اینجا می خواهیم شما را با سنت های دیگری غیر از ولنتاین آشنا کنیم.

آرژانتین

هیچ کجای دنیا مانند آرژانتین به احساسات اهمیت نمی دهند. آن ها حتی در ماه جولای هفته ایی را به جشن و فستیوال عشق اختصاص داده اند. و به این هفته "هفته شیرینی" می گویند. از سیزدهم تا بیستم جولای عشاق یکدیگر را می بوسند، شیرینی می گیرند و این هفته را جشن می گیرند.

ولنتاین در آرژانتین

چین

همانطور که تمام دنیا 14 فوریه را به عنوان روز عشق می شناسد، سالیان سال است که چین ورژن خودش را برای برگذاری روز عشق دارد. فستیوال کیوایکسی افسانه ایی قدیمی از عاشقانی است که به هم نرسیدند. در این افسانه یک گاوچران و دختر پادشاه که عاشق هم بودند را از هم جدا کردند. آن ها فقط می توانستند در سال یک روز خاص همدیگر را ملاقات کنند. این روز خاص در تقویم چینی ها هفتم ماه هفت است. هرساله در این روز خاص عشاق به یاد وِگا و آلتِر ( گاوچران و دختر پادشاه) به دیدن هم می روند.

ولنتاین در چین

فنلاند و استونیا

در این دو کشور روز ولنتاین بیشتر روزی است که دوستان روابط خود را صمیمانه تر و عمیق تر می کنند فنلاندی ها و استونیایی ها در این روز به دوستانشان هدیه می دهند و روز دوست را به یکدیگر تبریک می گویند.

ولنتاین در فنلاند

نظرات بازدیدکنندگان