چطور همسرتان را در روز ولنتاین سوپرایز کنید؟

چطور همسرتان را در روز ولنتاین سوپرایز کنید؟

فوریه یکی از عاشقانه ترین ماه های سال است. می توانید عشق را در فضای اطرافتان احساس کنید. اگرچه برای کسانی که عاشق هم هستند هر روز عاشقانه است اما همیشه 14 فوریه( 25 بهمن) روز خاصی است. در مطالب قبل شما را با سنت های سایر کشور ها در مورد ولنتاین آشنا کردیم. همچنین در مورد تاریخچه ولنتاین نیز گفتیم. اگر نمی دانید در روز ولنتاین برای همسرتان چه کار خاصی انجام دهید از پیشنهاداتی که به شما می دهیم استفاده کنید.

برای شوهرتان غذای مورد علاقه اش را آماده کنید!

رفتن به رستوران های پر زرق و برق دیگر قدیمی شده است. بهتر است تا در خانه برای مردتان غذا بپزید. او اینطوری بیشتر خوشحال خواهد شد. می دانید که از طریق شکم مرد ها می توان به قلبشان نفوذ پیدا کرد! به همین خاطر در روز ولنتاین غذای مورد علاقه اش را بپزید تا با هر لقمه ایی که می خورد بیشتر عاشقتان شود!

امسال را شما برایش گل بفرستید.

بله می دانم این خانم ها هستند که باید همیشه گل و کادو بگیرند اما همیشه هم خوب نیست تا پیرو قوانین باشیم. کمی در اینترنت گشت بزنید و یک باکس گل رز بزرگ به دفتر کارش بفرستید. به هر حال ولنتاین است و او با این کار خیلی تحت تاثیر قرار می گیرد.

برایش شعر بنویسید.

اگر عشقتان قوه تخیل شما را تشویق می کند کمی زمان بگذارید و سعی کنید برایش شعر بگویید. می توانید از اینترنت هم کمک بگیرید تا شعری قشنگ برایش بنویسید.

برنامه بریزید تا یک روز فراموش نشدنی را با او تجربه کنید.

آیا همسر شما کوه نوردی یا قایق سواری و یا کار های هیجان انگیز را دوست دارد؟ آیا همیشه می خواستید با هم اینجور تفریحات را انجام دهید اما فرصت نمی کردید؟ روز ولنتاین بهترین زمان برای این جور کارهاست. هنگامی که همسرتان در مورد کار های هیجان انگیز مورد علاقه اش صحبت می کند خوب گوش دهید تا برای روز ولنتاین برنامه ریزی کنید.

نظرات بازدیدکنندگان