4 نکته در مورد انتخاب کیف زنانه

4 نکته در مورد انتخاب کیف زنانه

آیا می خواهید یک کیف زنانه جدید و شیک بخرید، اما نمی دانید دنبال چه مدل کیفی باشید؟ خانم ها به دو دلیل کیف می اندازند: مد و فشن و همچنین کاربرد آن. ما خانم ها وسایل زیادی را با خودمان حمل می کنیم و در عین حال می خواهیم خوش استایل به نظر برسیم و کیفمان شیک و قشنگ هم باشد. حالا باید از کجا تشخیص دهیم که چه مدل کیفی را انتخاب کنیم؟ از نظر برخی از خانم ها کیف زنانه باید از رنگ های خنثی و بی اثر باشد تا به هر لباسی در داخل کمد بیاید. برای برخی دیگر انتخاب کیف زنانه خیلی راحت تر است.

به مطالعه ادامه هید تا با 4 نکته اصلی در مورد تشخیص کیف های با کیفیت و عالی آشنا شوید تا خرید بهتری داشته باشید. علاوه بر این با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات مفیدی در مورد راهنمای ست کردن کیف با لباس نیز به دست آورید.

1. جادار بودن

کیف یک خانم باید مانند گنجه جا دار باشد. به همین خاطر باید به دنبال یک کیف جا دار باشید.

یک کیف شیک باید برای کیف پول ، موبایل، کیف لوازم آرایش، چتر، غذا و حتی تونیک بافت و هر چیزضروری دیگری به اندازه کافی جادار باشد. به دوخت داخل کیف نگاه کنید. دوخت داخل کیف باید تمیز و درست باشد همچنین درای چند جیب باشد و علاوه بر این ها باید به وزن کیف هم توجه کنید که سنگین نباشد. همچنین جیب های بیرونی کیف را هم نگاه کنید که جادار باشد. تا بتوانید چتر یا نوشیدنی خود را در آن قرار دهید. علاوه بر این کیف شما باید دارای جیب های کوچکتری باشد تا بلافاصله بتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید مانند جای کلید، دستمال و یا کارت مترو.

کیف های کوچک ممکن است جذاب و قشنگ و همچنین خیلی سبک باشند اما اگر زندگی پر مشغله ایی دارید بهتر است سراغ اینجور کیف ها نروید.

2. کاربردهای مختلف

همه خانم ها عاشق کیف هایی هستند که بتوانند همه جا از آن استفاده کنند. کیفی که بتوانید از صبح تا شب دستتان بگیرید هم برای تیپ های کژوال و یا محل کارتان مناسب باشد. بتوانید مدل آن را با عوض کردن بند ها و یا اضافه کردن اکسسوری تغییر دهید و متناسب با هر استایلی از آن استفاده کنید.

مثلا کیف های دستی کوچک را می توانید برای بیرون رفتن با دوستانتان و استایل کژوال انتخاب کنید. و وقتی می خواهید استایل رسمی تری داشته باشید می توانید بند های کیف دستی را جدا کنید و کیف را دسستتان بگیرید تا شیک تر به نظر برسید. با مطالعه مقالات قبل می توانید با نکاتی در مورد خرید کیف اداری آشنا شوید.

3. راحتی

علاوه بر توجه به شیک بودن و استایل باید به راحتی کیف نیز توجه داشته باشید. کیف باید هم خیلی راحت روی شانه ها قرار بگیرد و هم دست گرفتن آن آسان باشد.

به دنبال کیف سبک و نرمی باشید که شکل طبیعی بدنتان را به خودش بگیرد. اگر کیف شما خودش خیلی سنگین باشد باعث کمر درد می شود. کیفی را انتخاب کنید که کف آن دارای پد  باشد تا وسایل داخل کیفتان نظم بیشتری پیدا کنند. 

4. کیفیت

گاهی خانم ها کیف های ارزان قیمت می خرند تا در هزینه هایشان صرفه جویی کنند اما اغلب این کیف ها جنس خیلی خوبی ندارند و خیلی زود خراب می شوند. به همین خاطر بهتر است که در جنس و کیفیت کیف دقت داشته باشید. به جای خرید چند کیف ارزان و بی کیفیت بهتر است یک کیف بگیرید که با کیفیت تر و جنس خوبی داشته باشد.

دوست دارید کیف شما چه مشخصاتی داشته باشد؟

دفعه بعد که به خرید کیف می روید این 4 نکته را به یاد داشته باشید تا بتوانید کیف دلخواهتان را بهتر انتخاب کنید. می توانید تجربیات خود را در خصوص خرید کیف در کامنت زیر با ما در میان بگذارید.

نظرات بازدیدکنندگان