ارسال سفارشات در برندستان چگونه است؟

برندستان تمام تلاش خود را میکند تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب و به دور از ترافیک را تجربه نماید.کالاهای مشتریان در تهران حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش در دو بازه 9:00 الی 15:00 و در شهرستان ها طبق قرارداد منعقد شده با شرکت های توزیع، حداکثر 72 ساعت پس از ثبت سفارش به مشتریان تحویل داده می‌شود.

 

-         چگونه می توانم سفارش خود را ثبت کنم ؟

برای خرید از برندستان، پس از انتخاب کالای مورد نظر آن را به سبد خرید اضافه کرده و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید. لطفا در هنگام ثبت سفارش از رنگ ، مدل ، سایز , تعداد کالا و مبلغ نهایی سفارش مطمئن شوید. دقت کنید که آدرس مورد نظر خود برای دریافت کالا را درست و دقیق ثبت کرده باشید. تایید ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل از طرف تیم خدمات مشتریان برندستانبرای شما ارسال میشود.

 

-         آیا امکان خرید به صورت تلفنی یا حضوری وجود دارد؟

با توجه به ماهیت برندستان که یک فروشگاه اینترنتی است، امکان دریافت سفارش به صورت تلفنی و یا حضوری مقدور نیست. پیشنهاد میکنیم برای تجربه یک خرید لذت بخش ،آنلاین خرید کنید.

 

-         آیا می‌توانم سفارش خود را لغو کنم؟

اگر سفارش شما به تایید نهایی انبار نرسیده باشد این امکان وجود دارد. برای لغو سفارش لطفا با پشتیبانی برندستان تماس حاصل نمایید تا از لغو آن اطمینان حاصل نمایید.

 

-         چگونه مناسب ترین سایز را انتخاب کنم؟

محصولاتی که نیاز به سایز دارند در قسمت توضیحات آن، جدول سایز بندی برای راهنمایی شما مشتریان عزیز درج شده است که می توانید با توجه به آن سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

 

-         برای سفارشم نیاز به کمک دارم. با چه کسی باید تماس بگیرم؟

در سایت برندستان سه راه ارتباطی وجود دارد که مشتریان می توانند از آن استفاده کنند. ساده ترین راه برای دسترسی به پشتیبانی سایت چت آنلاین است که می توانید از پایین سمت راست سایت به آن دسترسی داشته باشید. دومین راه آن تلفن پشتیبانی سایت برندستان به شماره است که در ساعات کاری پاسخگوی شما مشتریان گرامی است و در نهایت سومین راه مذاکره با همکاران پشتیبانی ایمیل به نشانی info@branestan.com است.

 

-         زمان ارسال کالا را چگونه با من هماهنگ میشود؟

بعد از ثبت سفارش تیم پشتیبانی برندستان با شما تماس گرفته و برای ساعت انتخابی با شما عزیزان در تماس خواهند بود.

 

-         امکان دریافت سفارش به صورت حضوری در دفتر مرکزی برندستانوجود دارد؟

خیر،امکان دریافت سفارش به صورت حضوری مقدور نمی باشد از این رو در راستای احترام به وقت مشتری و در جهت صرفه جویی در زمان، فروشگاه برندستان سفارش شما را به آدرس اعلام شده تحویل می دهیم.

 

-         کد رهگیری مرسوله پستی خود را چگونه دریافت کنم؟

کد رهگیری از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می گردد و همچنین شما میتوانید با تماس با بخش امور مشتریان و یا ارسال ایمیل نسبت به دریافت کد رهگیری خود اقدام نمایید.

 

-         اگر در زمان ارسال در آدرس نباشم، هماهنگی بعدی چگونه انجام میشود؟

عدم حضور در آدرس را از طریق تماس با برندستانو یا ارسال ایمیل اطلاع داده تا مجدد تایم ارسال با شما هماهنگ گردد.

 

 

-         آیا میتوانم آدرس تحویل سفارش را تغییر دهم؟

بله، مشتریان تهرانی از طریق تماس با برندستانو یا ارسال ایمیل، یک ساعت قبل از شروع بازه ارسال این امکان وجود دارد که آدرس جدید خود را اعلام کنند. مشتریان ساکن شهرستان نیز هر زمان قبل از تحویل سفارش می توانند آدرس خود را تغییر دهند.

 

-         چگونه از تخفیف خرید اول استفاده کنم؟

برای استفاده از کد تخفیف می بایست عضو خبرنامه فروشگاه برندستان شوید و در زمان ثبت سفارش، در قسمت کوپن تخفیف کلمهbrandwelcome را وارد کرده در نظر داشته باشید که از زمان عضویت در خبرنامه 15 روز فرصت استفاده از کد برای شما ممکن می باشد.

 

-         آیا وجه سفارش را می‌توان یه صورت اقساط یا چک پرداخت کنم؟

در حال حاضراین امکان برای فروشگاه وجود ندارد.

 

-         شرایط بازگشت وجه برندستان به چه گونه است؟

اولین هدف برندستانرضایت کامل شما مشتری عزیز می باشد و به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 8 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان برندستانتماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط برگشت کالای مدنظر شما را کامل توضیح خواهند داد و از شرایط آن شما را آگاه خواهند کرد، اطلاعات شما را ثبت کرده و فرایند برگشت کالا برای مشتری آغاز میشود. مشتریان محترم شهرستان کالای مورد نظر را به همراه فاکتور ازطریق پست، به آدرس انبار برندستانبرگشت خواهند داد. فقط برای شهر تهران، امکان جمع آوری کالای بازگشتی در محدوده زمانی مجاز برای کالاهای مجاز، توسط سرویس حمل برندستانوجود دارد. به این منظور، از طرف تیم ارسال باشما برای هماهنگی زمان تماس خواهندگرفت.

 

 

 

-         تمایل دارم از برندستان خرید کنم اما هنوز اعتماد ندارم، چگونه این اعتماد را به من میدهید؟

فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که به این فروشگاه رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و فروشگاه برندستانبه صورت مستمر تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر میتوانید از قسمت پایین سایت بر روی نماد اطمینان سایت کلیک نمایید و از اصل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

 

-         آیا برندستان برای پرداخت درب منزل هزینه ای دریافت میکند؟

بله به جهت هزینه بر بودن این روش و هزینه های مازادی که شرکت پست برای فروشگاه اعمال میکند ناگزیر هستیم تا مبلغی را معادل 7.000 تومان از طریق خریدار و مابقی را فروشگاه متقبل شود. برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه حمل در زمان تحویل توسط برندستانکالا را به آدرس انبار برندستانبرگشت بزنید .در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان برندستان، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد. زمان ارسال درب منزل برای مشتریان شهرستان از بین 4 الی 7 روز می باشد. لکن پرداخت اینترنتی می تواند روند ارسال سفارش شما را بسیار تسریع ببخشد.

 

-         چقدر طول میکشد تا کالا به دست من برسد؟

زمان ارسال محصول بستگی به نوع کالای انتخابی شما دارد. در مورد مشتریان تهران، پس از تامین کالا، از طریق پیک برندستان1 الی 2 روز کاری زمان بر خواهد بود. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و غیره ارسال خواهد شد.

 

-         هزینه ی ارسال چگونه است؟

ارسال رایگان کالا برای سفارشات بالای 80 هزار تومان درتهران و برای شهرستان سفارشات بالای 150 هزار تومان میسر است. در غیر اینصورت هزینه پیک و یا پست برای ارسال به مشتری در قسمت آخر صورت حساب اضافه خواهد شد.